Mexicke Hamaky.cz

Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

O nás

Jsme manželský pár Monika a Michal, bydlíme v Praze 7. Když to jen trochu jde, rádi cestujeme, a to i přes Michalův zdravotní hendikep (postižení pohybového aparátu). Při jedné cestě do Mexika za odpočinkem jsme si tento typ hamaky koupili v Méridě pro vlastní lenošení a takové to domácí pohodování :).

Po několika měsících častého používání jsme se do tohoto tradičního Mayského produktu natolik zamilovali, že jsme je v roce 2016 začali oficiálně dovážet do ČR. Nyní zde zastupujeme velkého a prověřeného výrobce Hamacas RADA, který sídlí v milionové metropoli Yucatánu - Méridě.

Prostřednictvím tohoto e-shopu Vám chceme zprostředkovat stejnou pozitivní zkušenost s těmito neuvěřitelně pohodlnými výrobky, které netvořil nějaký anonymní a sterilní stroj, ale který pletly šikovné lidské ruce. Tyto tradiční sítě mají prostě duši a Vaše houpací síť bude vždy unikátní, rukodělný originál. Koupí výrobku navíc podpoříte původní Mayské obyvatelstvo: pletení tradičních sítí pomáhá totiž zvyšovat příjmy a životní úroveň místních indiánských rodin.

Přejeme Vám hodně pohody v originálních mexických houpacích sítích! Děkujeme za Váš zájem a jsme Vám plně k dispozici na našich kontaktech.

Monika a Michal Bernardovi

www.mexickehamaky.cz

POSKYTUJEME TAKÉ NÁHRADNÍ PLNĚNÍ (např. dárky pro zaměstnance, klienty, odměny do soutěží apod.). Jako OSVČ se ZTP (zdravotním postižením) jsme dle § 81 Zákona o zaměstnanosti také poskytovatelé tzv. "náhradního plnění" povinného podílu, a to až do výše 36-násobku průměrné mzdy v národním hospodářství z předcházejícího kalendářního roku. Kontaktujte nás případně pro další informace.