Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Trvale nabízíme dárkové balení zdarma!

Trvale nabízíme dárkové balení zdarma!

Kvalitní bavlněná houpací síť coby DÁREK potěší každého.

Naše hamaky jsou vyráběny výhradně ručně, výroba každé sítě zabere několik desítek hodin zručné práce. Jde tedy o dárek kvalitní a vždy originální - žádná síť není úplně identická, jako jiná. Vždy je do ní otisknuta originalita, invence a zručnost mayských pletařů.

Hamaku příjemce dárku jistě ocení: hodí se třeba ke skvělému relaxu v bytě či v přírodě, pro rychlé uspání dětí, pro přespání nečekané návštěvy apod. Zkvalitňují spánek a uvolňují napětí - ale hlavně: je s nimi spousta zábavy! :). 

Trvale nabízíme profesionální dárkové balení ZDARMA. Luxusně zabalený dárek vložíme do další krabice a pošleme – Vám stačí už pak jen dárek předat oslavenci. Nemáte s tím žádné starosti a ušetříte čas :).

K dispozici jsou 4 druhy kvalitních dárkových papírů:  červený, tmavo-modrý, zeleno-stříbrný (viz obrázek) nebo červeno-bílý se srdcovými motivy. Naši kolegové mají balení v krvi, absolvovali nejrůznější profesionální kurzy dárkového balení, takže se se dárkem určitě "blýsknete".

Stačí, když do poznámky v košíku eshopu napíšete "dárek pro muže", "dárek pro ženu" nebo "dárek ke svatbě" (a propos, hamaka pro dva coby dárek ke svatbě je osvědčený a velmi úspěšný typ dárku!)

Rádi Vám s výběrem poradíme, neváhejte nás kontaktovat ;).

Vaše www.mexickehamaky.cz.