Mexicke Hamaky.cz

Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Jaro 2019 je tady - těšíte se?

Jaro 2019 je tady - těšíte se?

Tak, a další zima je konečně za námi! :) Radujeme se spolu s Vámi z rostoucích venkovních teplot - jaro je prostě už tu a my jsme na další prodejní sezónu přichystáni. 

Co pro Vás letos chystáme? Nadále rozšiřujeme sortiment - například modely CARIBE, TIKAL nebo PALENQUE jsou úplně nové a jsou určeny výhradně pro náš český trh - nikde jinde je nekoupíte, a to dokonce ani přímo v Mexiku u výrobce. Objednali jsme je speciálně pro Vás na základě Vaší poptávky a dlouhodobé oblíbenosti barev. 

Určitě si také několikrát zasoutěžíme - máte tak možnost získat některou hamaku nebo houpací křeslo zcela zdarma. Proto doporučujeme sledovat i naši stránku na Facebooku - staňte se tam našimi přáteli a soutěžte také! Náš firemní FB profil najdete zde: https://www.facebook.com/MexickeHamaky.cz/.

Chystáme pro Vás i několik slevových akcí, které budou avizovány taktéž na FB stránce - a to je další důvod pro to dát nám lajk a být tak mít akutální informace o našich cenových zvýhodněních.

Potkat se také můžete s naším promo-týmem rozdávajícím letáky někde u vody nebo na festivalu - vždy Vám rádi poradí a poskytnou základní informace o našich ručně pletených Mayských hamakách. Ty mají tradici dlouhou přes 700 let - a po celou tu dobu se způsob jejich výroby nezměnil. Naše hamaky pletou šikovné lidské ruce, žádný anonymní průmyslový stroj - tyto "houpačky" prostě mají duši :).

Co se týče dárkového balení, to je u nás celoročně zdarma - stačí si o něj napsat při objednávce do textové poznámky - krásně zabalený dárek vám vložíme do další krabice a zásilku Vám takto pošleme. Vám stačí jen předat dárek příjemci - bez starostí s balením dárku i bez dalších nákladů. A věřte, že hamaka je skvělý dárek, který potěší každého - mnohokrát vyzkoušeno :).

Obvzlášť velkou radost z něj mívají třeba svatebčané, děti, nebo příznivci letních hudebních festivalů, kteří v létě často cestují. Hamaky se ale kupují i na zahradu, do bytu nebo na chalupu.

Samořejmě jsme tu opět pro Vás k dispozici pro jakékoli Vaše dotazy: mailové, telefonické, nebo pro Vaše zvídavé zprávy na FB.

Přejeme Vám krásné a slunečné jaro a léto!

Michal a Monika z www.mexickehamaky.cz