Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

K Vánocům 2019 darujte pohodu

K Vánocům 2019 darujte pohodu

Milí návštěvníci našeho webu,

letos je to už čtvrtý rok působnosti našeho eshopu, a také tedy čtvrtý rok předvánočních prodejů. Mohlo by se zdát, že houpací síť je spíš sezónní, tj. letní produkt - na základě vlastní zkušenosti ale víme, že ručně pletená mayská hamaka je velmi vděčně přijímaný a populární vánoční dárek, který velmi potěší každého pohodáře a pohodářku :).

V zimě ji lze použít v bytě či domě jako skvělý a atypický bytový doplněk, v kterém se skvěle lenoší, čte, či kde lze rychle uspat nebo zabavit děti. Na jaře a v létě ji zase Vaši blízcí skvěle využijí na zahradě, na cestách, na piknicích, na hudebních festivalech, na chatě apod.

Darujte letos svým blízkým pohodu a pohodlí - rukodělné bavlněné hamaky jsou ostatně jejich symbolem. Jsme na Váš letošní předvánoční zájem připraveni: doplnili jsme zásoby těch nejoblíbenějších typů "houpaček".

Radost navíc uděláte dvakrát: tyto tradiční sítě pomáhají původním Mayům udržet si životní úroveň a jejich pletení je pro mnohé chudší yucatánské obyvatele velmi důležitou součástí rodinného příjmu. Koupí hamaky tyto zručné indiánské rodiny podpoříte. 

Oproti loňskému roku máme také levnější některé produkty, například nejprodávanější model sítí "hamaky pro dva" s nosností 220 kg. Přemýšlíte-li tedy o hamace jako o vánočním dárku, jsme tu kdykoli pro Vás.

Přejeme Vám hezký konec roku a příjemný předvánoční čas,

Michal

www.mexickehamaky.cz