Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Závěsná houpací křesla

Závěsná houpací křesla

V našem sortimentu najdete i závěsná houpací křesla. Jsou také výhradně ručně pletená, ale vyrábějí se ze silnějšího bavlněného vlákna. A jsou velmi pohodlná. 

Jejich hlavní výhodou je, že nezaberou příliš místa v prostoru (přibližně 1m x 1m). Dají se také pověsit všude tam, kam se standardní hamaka nevejde: do pokoje, do stropu balkónu či terasy, na větev stromu apod. - výška závěsu se dá samozřejmě nastavit dle potřeby a pohodlí.

Nosnost houpacího křesla je 120 kg. Do stropů se připevňují jen jedinou ocelovou hmoždinou s hákem, hmoždinu je dobře zajistit i chemickou maltou Pattex, se kterou máme nejlepší možné zkušenosti - jde o velmi te bezpečné jištění. Tyto doplňky najdete v části Příslušenství našeho eshopu.

Vlákna našich závěsných křesílek jsou natolik elastická, že je lze snadno "natáhnout" do podoby kratší hamaky. Lidé s menší postavou mohou křeslo použít prakticky stejně, jako houpací síť. 

Barevné kombinace křesel umožňují sladit je třeba vhodně s interiérem Vašeho pokoje. Ideální je do obývacích a dětských pokojů - děti si ji jistě zamilují.

Doplňte si domácnost, terasu či chatu/chalupu tímto příjemným a pohodlným doplňkem a vytvořte si pohodové, houpavé místo k relaxaci :).