Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Sezóna 2018 startuje příjemnými teplotami

Sezóna 2018 startuje příjemnými teplotami

Letošní zima je konečně pryč,

a duben nás, hamakáře, velmi příjemně překvapil. Hamaková outdoorová sezóna totiž začala na středoevropské poměry opravdu brzy, a to je přece skvělé! :) Podle ohlasů našich přátel a zákazníků už někteří z nich za teplejších nocí venku v sítích spali (samozřejmě ve spacáku), ačkoli to není pro zdejší duben právě obvyklé. 

Vypadá to tedy, že si užijeme dlouhou letní sezónu a my Vám ji moc přejeme! Doplnili jsme proto nedávno náš sklad nejpopulárnějších modelů, abyste měli na příjemně teplé jaro z čeho vybírat - ať už pro Vaše zahrady, terasy, byty či pro svobodné letní cestování. 

Rádi bychom Vás upozornili i na nedávné novinky v našem sourtimentu: RODINNÉ HAMAKY se zvýšenou šíří a nosností (min. 260 kg) a na HOUPACÍ KŘESLA, která se hodí všude tam, kde je na standardní hamaku málo místa (vše pod záložkou OSTATNÍ HOUPACÍ SÍTĚ).

Zboží budeme postupně doplňovat i některými novými modely - další sítě se pro Vás už teď ručně pletou v yucatánské Méridě a čekáme ho tu přibližně začátkem června 2018.

Přejeme Vám krásné slunečné jaro a jsme tu pro Vás na mailu, na Facebooku , nebo na GSM.

Hezké dny!

Vaše www.mexickehamaky.cz