Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Hamaka jako svatební dar

Hamaka jako svatební dar

Jestli se v dohledné době chystáte na svatební oslavu přátel či příbuzných, jistě řešíte, co zajímavého koupit novopečenému páru ke svatbě.

Právě ručně pletená houpací síť může být skvělou volbou, což potvrzují naše dosavadní zkušenosti a zpětné reakce od obdarovaných párů. Mayská tradiční hamaka je originální a neotřelý dárek: šance, že stejnou věc daruje na místě i jiný svatební host, je opravdu minimální. Houpací síť patří mezi kategorii těch věcí, které dělají radost prakticky všem. Novomanželé ji jistě ocení a nadšeně uvítají, ale většinou by je nenapadlo si ji sami cíleně koupit. Síť se dá variabilně použít doma, na zahradě, na terase, nebo na letní dovolené.

Mexické houpací sítě jsou také symbolem pohody, pohodlí, relaxu a zábavy. Jako svatební dárek se hodí hlavně model "PRO DVA", nebo má-li už pár děti, pak zvolte raději RODINNOU HAMAKU se zvýšenou šířkou a nosností (min. 260 kg). Doporučujeme vždy přidat i 2 ks karabin 10 x 100 mm, a 2 ks našeho speciálního lana (sekce Příslušenství). Dárek tak bude kompletní i s potřebnými doplňky.

S námi máte dárek bez starostí, protože Vám rádi síť zdarma dárkově zabalíme. Vybereme nějaký opravdu slavnostní balicí papír. stuhu a kokardy, krásně zabalíme a hotový dárek Vám vložíme do další krabice. Až k Vám zásilka se zabaleneným dárkem dorazí, stačí jen dar předat a věnovat se plně svatebnímu veselí. Tak mnoga leta a živijó! :)

www.mexickehamaky.cz