Domů

Hamaky pro jednoho

Hamaky pro dva

Info

Pozor, posezónní výprodej!

Pozor, posezónní výprodej!

Letošní léto bylo a je skvělé – tolik slunce a tolik dní s příjemnými teplotami, připomínajícími spíš subtropické kraje! A také tolik nocí, kdy se dalo spát v hamace venku v symbióze s přírodou a kochat se hvězdným nebem či padajícími meteority…No prostě paráda :-)

Nyní se podařená letní sezóna pomalu chýlí ke konci, a tak přicházíme s výprodejem zásob za velmi příznivé ceny. Připravili jsme pro vás výrazné slevy ve výši 15 – 30%: svou originální rukodělnou síť si teď můžete pořídit za velmi výhodnou cenu!

Kupte svou „houpačku“ teď a ušetříte až několik stokorun! A na příští jaro a léto už budete připraveni. Nehledě na to, že kvůli snadné přenositelnosti můžete svou hamaku používat aktivně dál: podzimy bývají v posledních letech slunečné a teplé. Síť můžete použít také doma, na chalupě, nebo na cestách a výletech. Nebo ji kupte někomu blízkému jako dárek k narozeninám, ke svatbě nebo jako včas a výhodně pořízený vánoční dárek. Na přání Vám také hamaku zdarma a krásně dárkově zabalíme.

Tak vybírejte rychle, protože akce „výprodej“ je časově omezená a platí pouze do vyprodání stávajících zásob. Děkujeme všem za Vaši letošní zájem a přízeň a jsme tu kdykoli pro Vás.

Michal a Monika, www.mexickehamaky.cz

EDIT: 

AKCE "POSEZÓNNÍ VÝPRODEJ" BYLA JIŽ UKONČENA 13/9/18 VYPRODÁNÍM LETNÍCH ZÁSOB  - DĚKUJEME VŘELE ZA VÁŠ ZÁJEM! :)